درب ایرانی

 

درب ضدسرقت ایرانی


امنیت و کیفیت بخشی از ویژگی دربهای ضد سرقت ترک میباشد.

تنوع در طرح جنس و رنگ دربهای ترک میتوانند مکمل نیازهای شما باشند.


درب ضد سرقت راش برجسته

درب ضد سرقت راش CNC

درب ضد سرقت pvc برجسته

درب داخلی ایرانی


دربهای داخلی با انواع طرح و رنگ بسته به نیاز شما در صفحه های زیر موجود میباشد و لازم بذکر است این طرح ها و مدلها بخشی از طرحهای ما هستند که به نمایش گذاشته شده اند.


درب HDF

درب HPL

درب MDF

درب LUXE

 

درب لابیایرانی


امروزه در ساختمانهای مسکونی نیز همانند ساختمانهای اداری شاهد اضافه شدن محیطی جدید بنام لابی هستیم که میتوان آنرا فضای مابین درب ورودی تا راهروی جدا کننده ی درب واحد های مسکونی در نظر گرفت .

درب لابی باید به نحوی باشد که هم زیبایی و امنیت مورد انتظار را برآورده کند و هم از کیفیت مناسبی برخوردار باشد ، گروه صنعتی نوین سازه (زینوبست) در زمینه ی درب لابی دو نوع کلی آنرا مورد بررسی قرار داده و به شما ارائه میدهد.


اطلاعات بیشتر

درب ضدآب ایرانی


امروزه بدلیل کمبود فضا در خانه های آپارتمانی طراحان مجبور به کوچکتر کردن فضاهای بهداشتی شده اند و با توجه به این موضوع دربهای سرویسهای بهداشتی بیشتر در معرض بخار آب و رطوبت قرار میگیرند و دور از انتظار نیست اگر طول عمر آنها کاهش یابد و عدم رضایت مصرف کنندگان را بهمراه داشته باشد .

برای حل فرسودگی زود هنگام درب سرویس بهداشتی از درب ضد آب استفاده میشود که بطور کلی از این نوع درب 2 مدل موجود میباشد که به شرح آن خواهیم پرداخت .


اطلاعات بیشتر
 

درب ضدحریق ایرانی


این درب ها در برابر حرارت 1 الی 2 ساعت می توانند به صورت کامل مقاومت کنند و مناسب برای جلوگیری از گسترش حریق در فضاهای باز هستند ، معمولا چهارچوب درب ضد حریق از جنس فولاد و روکش درب از ورق فولاد با پوشش رنگ تمام کوره ای می باشد .


اطلاعات بیشتر